CLUB DE GOLF VALLROMANES

A: Passeig de la Torre Tavernera, s/n - 08188 Vallromanes
E: info@golfvallromanes.com
P: +34 93 572 9064
¿Com arribar al camp? 

 

EL NOSTRE EQUIP DE PROFESSIONALS

Francesc Paús Manzanedo

Director General

francesc@golfvallromanes.com

Silvia Díaz Barnet

Directora Comercial i Atenció al Soci

silvia@golfvallromanes.com

Jordi Sáez Herrero

Responsable Administració

jordi@golfvallromanes.com

Jordi Rodríguez López

Responsable Recepció i Comitè de Competició

Jordirodriguez@golfvallromanes.com

Teresa Cano López

Responsable RRHH

teresa@golfvallromanes.com

Germán Ramírez Bardalez

Responsable Restaurant

restaurante@golfvallromanes.com

Horari d'hivern

De dilluns a dijous (excepte dimarts) de 8:00 a 19:30 hores. Divendres de 8:00h 20h
Festius de 7:30h 20:00h
Club Tancat dimarts excepte dimarts festius.
Tancat l'1 de gener i el 25 de desembre.

Horari d'estiu

Laborables de 8:00 a 21:00 hores
Festius de 7:30 a 21:00 hores.
Dimarts el Club romandrà tancat, excepte els dimarts festius.
Tancat l'1 de gener i el 25 de desembre.

X