Torna l’Escola de Golf Infantil 20-21

L’Escola de Golf Infantil ja està aquí!

El Club de Golf Vallromanes és un dels clubs de referència a Catalunya i sens dubte un dels més apreciats pels jugadors locals. Des de fa més de 30 anys ha estat un referent per a molts en la formació i ensenyament d’aquest esport.

L’objectiu de la nostra escola de golf és obrir les portes d’aquest esport a nous jugadors en petits grups de classes col·lectives divertides i amenes i també ajudar a millorar a aquells jugadors que prefereixen una atenció personalitzada i realitzar classes particulars amb un professor.

L’horari i durada de les classes són: Classes matinals dissabtes i diumenges. Els horaris definitius a confirmar amb el director de l’escola segons el numero de grups i nivells, que es confirmaran a les portes obertes.

Per a més informació cliqui
aquí

X